Priemerné hodnotenie 4,94 / 5
4.97/5
👁 892. 173 Vizualizácie

PROFESIONÁLNE MAĽOVANIE SPREJOM! Maľujte ako skutočný profesionál vďaka novej technológii X-PAINT

ZOSTÁVA 7 KUSOV

€159

€79

ZOSTÁVA 7 KUSOV

Inteligentná striekacia farba, 3 rôzne vysoko presné trysky.

Okrem toho, že patrí k najpredávanejším na svete, je vybavený novou technológiou X-PAINT, ktorá umožňuje udržiavať pravidelný, rovnomerný vzor striekania tým, že v krátkom čase pokryje veľmi veľkú plochu farby.

Total Painter® umožňuje natierať stropy, murované steny, drevo, kovové zábradlia a mnoho ďalšieho, pričom šetrí čas a náklady.

S Total Painter® sa môžete rozlúčiť so stopami po štetci, šmuhami a priemernou prácou.

Vďaka systému vymeniteľných, hermeticky uzavretých nádob je možné farbu skladovať a neskôr znovu použiť.

Ako to funguje

Stačí naplniť nádržku farbou, nastaviť prúd (existujú rôzne intenzity v závislosti od toho, čo máte namaľovať), kliknúť na spúšť a začať maľovať.

Veľká nádrž

Nádržka pojme až 2 litre farby a stačí ju naplniť len raz, aby ste mohli maľovať. Ak ju chcete vyčistiť, stačí nádržku vypláchnuť vodou.

Zbohom valčeky a kefy

Nezáleží na tom, či ste maliar, nemusíte vedieť, ako používať valčeky alebo štetce. Vďaka rozprašovaču môžete maľovať rýchlo a jednoducho, aby ste dosiahli bezchybné výsledky.

+2876 Zákazníci sa nemôžu mýliť!

SAMUEL B.

4/5
4/5

“Hoci s niekoľkodňovým oneskorením, nakoniec dorazila. Keďže som momentálne nehybne doma, myslel som si, že urobím nejakú prácu okolo domu. Nie je to práve lacná záležitosť, ale vynaložené peniaze za to stoja. Jednoduché, profesionálne a s naozaj dobrým výsledkom aj pre mňa, ktorý nikdy nemaľoval.

SOFIA O.

4,3/5
4.3/5

“Využil som ponuku a prišiel za menej ako 48 hodín, je veľmi šikovný a výkonný, s nákupom som veľmi spokojný. Hľadal som praktické a rýchle riešenie na vymaľovanie bytu a musím povedať, že som ho našiel.”

ADAM T.

4,3/5
4.3/5

“Kúpila som si ho, pretože nie som šikovná so štetcami a valčekmi a musím povedať, že je pre mňa veľmi pohodlný, šetrí čas a farbenie som s ním urobila celý byt a výsledok bol veľmi dobrý.”

4,783 Recenzie zákazníkov 4,93/5
4.7/5

5 Hviezdy

4 Hviezdy

3 Hviezdy

2 Hviezdy

1 Hviezdy

Dostupnosť na sklade:
1 KUS

VYPLŇTE FORMULÁR NA ZADANIE OBJEDNÁVKY

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

Privacy Policy contattaci reso e rimborso. cookie policy.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

Privacy Policy contattaci reso e rimborso. Termini e condizioni.