Priemerné hodnotenie 4,94 / 5
4.97/5
👁 892. 173 Vizualizácie

FRITÉZA 4 V 1 S OBJEMOM 12 LITROV

Smaženie, praženie, pečenie a sušenie!

FRITÉZA 4 V 1 S OBJEMOM 12 LITROV

Smaženie, praženie, pečenie a sušenie!

V PONUKE NA 149€
NAMIESTO 259€

OBMEDZENÁ PONUKA -50%

DOSTUPNOSŤ
5 PEZZI V PONUKE 50%

Odporúčané našimi zákazníkmi!

Úctyhodných 99,7 % zákazníkov ohodnotilo tento nákup najvyšším možným počtom bodov.

Certifikovaná kvalita výrobku

RÝCHLE dodanie

Záruka spokojnosti

100% bezpečný nákup

Vďaka Air Oven môžete mať šťavnaté, chutné a lahodné jedlá rýchleho občerstvenia bez tuku! Môžete si usmažiť extra chrumkavé kuracie prsty, bravčovú pečienku, hranolky alebo použiť funkciu sušičky na prípravu dehydrovanej zeleniny bez pridaného tuku!

Na rozdiel od iných, dokonca aj drahších fritéz sa dodáva s niekoľkými doplnkami, ktoré sú už súčasťou balenia, a preto ich nie je potrebné dokupovať samostatne (otočný kôš na hranolky, špíz na kurča a kolieska na špízy, ktoré umožňujú pripravovať rôzne potraviny súčasne).

Varenie ešte nikdy nebolo jednoduchšie a zdravšie

Prednastavené režimy

10 režimov varenia na prípravu akéhokoľvek druhu jedla. Môžete ich pohodlne vybrať vďaka dotykovému displeju LED

Cirkulácia vzduchu

10 režimov varenia na prípravu akéhokoľvek druhu jedla. Môžete ich pohodlne vybrať vďaka dotykovému displeju LED10 režimov varenia na prípravu akéhokoľvek druhu jedla. Môžete ich pohodlne vybrať vďaka dotykovému displeju LED

Nastavenie teploty

Teplotný rozsah 65-205 °C. Umožňuje uvariť celé kurča, dehydrovať ovocie alebo zeleninu, ako aj upiecť ryby a mäso v rekordne krátkom čase a s nezameniteľnou chuťou.

Darčekové príslušenstvo

Recenzia zákazníka

4783 recenzií zákazníkov

4,93/5
4.7/5

5 Stelle

4 Stelle

3 Stelle

2 Stelle

1 Stella

Sofia L.

5/5
5/5

nákup overený 01/02/2023

“Robustná a zároveň priestorovo úsporná rúra, ktorá má ten správny výkon na dlhodobú prácu. V porovnaní s inými rúrami je tichá. K dispozícii je najmenej 10 prednastavených režimov, ktoré umožňujú variť ryby, kurčatá, vyprážané jedlá a mnoho ďalších vecí. Dodané príslušenstvo vám umožní robiť všetko. Úplná spokojnosť.”

Tamara k.

5/5
5/5

nákup overený 12/12/2022

“Tento “šperk” som dnes dostala ako darček od svojho manžela. Mali sme starú fritézu, ktorá bola príliš malá pre celú rodinu. Vďaka tomu sa môžem pripraviť aj na hostí.”

Lina S.

5/5
5/5

nákup overený 15/01/2023

“Jedna otázka… prečo som si ho nekúpil skôr? Skutočným skvostom je košík s čipmi. Považujem to za úplne fantastické! Prišiel za 2 dni… Dobre vynaložené peniaze!”

Marika G.

5/5
5/5

nákup overený 14/02/2023

“Táto rúra zmenila môj život!!! Hranolky sú pekne chrumkavé, zlatisté a predovšetkým bez tuku. Smažená ryba ich dokonale pripraví. Na dôvažok som mal včera možnosť upiecť celé kurča, naozaj ho rovnomerne uvaril, pretože je vybavený vidličkami a sám sa otáča. Naozaj ho odporúčam.”

Ako si objednať?

ŽIADOSŤ

Vyplňte formulár žiadosti na webovej stránke

CALL

Jeden z našich operátorov vás bude kontaktovať

DOPRAVA

Výrobok dostanete do 2-3 dní

PLATBA

Platba priamo pri dodaní

VYPLŇTE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

len za

149€

namiesto 259€

🔒 256-bitové bezpečné šifrovanie SSL

Často kladené otázky

Náklady na dopravu sú minimálne

Áno, pre vaše pohodlie a bezpečnosť ponúkame platbu na dobierku, môžete zaplatiť kuriérovi priamo pri jeho príchode k vám domov!

Zvyčajne kuriér doručí zásielku najneskôr do 2-3 dní.

Samozrejme! Ak ste ešte nevyplnili objednávkový formulár a nie ste rozhodnutí, čo urobiť, pred nákupom vás bude telefonicky kontaktovať jeden z našich operátorov, ktorý vám zodpovie všetky vaše otázky!

Áno! Pokiaľ je to do 30 dní od prijatia výrobku.

Ak si všimnete v ľavom hornom rohu symbol visiaceho zámku s https, zaručuje to, že vaše údaje budú bezpečne odoslané našim operátorom, ktorí sa postarajú o odoslanie produktu. 

Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov a Zásadách používania súborov cookie, ako aj v našich Podmienkach online predaja.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc